دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1259
تعداد نوشته ها : 24
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب

حفاظ شاخ گوزنی - لیلیوم - بوته ای سیم خاردار


نرده حفاظ روی دیوار آهن سازه شامل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای خار ، حفاظ لیلیوم و حفاظ سر نیزه ای سربازانی فولادین و نیزه به دست که سر دیوار ایستاده‌اند تا کسی مزاحم آسایش ساکنان ساختمان نشود .


قیمت فروش نصب حفاظ نرده شاخ گوزنی بوته ای لیلیوم نیزه ای

حفاظ شاخ گوزنی


ارزان ترین حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی آهن سازه به خودی خود هم شکیل و چشم نواز است. ترکیب این نرده با دیوارهای سنگی، آجری، بتنی و نماهای رومی ظاهر یک کاخ غیر قابل نفوذ را به ذهن بیننده متبادر می کند .


نرده حفاظ شاخ گوزنی

مزایای حفاظ شاخ گوزنی

1-عبور از بالای حفاظ شاخ گوزنی غیر ممکن می باشد.

2-خمکاری های روبه بیرون و در جهت های مختلف حفاظ شاخ گوزن مانع ایستادن در کنار آن ها می شود.

3-تراکم بالای نیزه های موجود علی رغم استحکام، نشان دهنده امنیت بالای حفاظ شاخگوزنی می باشد.

4-تراکم نیزه های موجود در حفاظ های شاخ گوزنی قابل تغییر می باشد.

5-در مورد عرض این حفاظ ها نیز به همین صورت می توان عمل نمود .

6-قیمت حفاظ شاخ گوزنی در هر یک متر محاسبه میشود .


قیمت حفاظ شاخ گوزنیقیمت نرده شاخ گوزنی

امروزه برای حفظ امنیت منازل مسکونی و اماکن تجاری حفاظ هایی با ظاهر و کیفیت متفاوت طراحی شده که از جمله آنها می توان به حفاظ شاخ گوزنی اشاره کرد که از یک طرف از سازه های فلزی مستحکمی شکل گرفته و از طرفی دیگر برای سارقین نقش بازدارنده را ایفا می کند. ساختار و شکل ظاهری این حفاظ به گونه ای است که در آن از فولادهایی مقاوم با نوک تیز و برنده استفاده شده است و به همین جهت سارقان حرفه ای هم غالبا نمی توانند از سد این گونه حفاظ ها عبور کنند.


قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عامل های گوناگونی از جمله ارتفاع، تراکم، ضخامت به کاربرده شده در میلگرد، رنگ های استفاده شده ،نوع جوشکاری و شکل حفاظ آن وابسته است. اما در کل میشود گفت که هزینه این حفاظ به نسبت حفاظ های دیگر چندان بالا نمی باشد.البته این موضوع بدان معنی نیست که این حفاظ از مقاومت کمتری برخوردار باشد. اما میشود گفت که علت گران تربودن حفاظ های دیگرداشتن ترکیب زیبا و امنیت همراه با یکدیگر است . قیمت حفاظ شاخ گوزنی به همراه کیفیت مطلوب آن در کنار یکدیگر به عامل های تبدیل شده اند تا این حفاظ توجه مشتری های زیادی را به سمت خود جلب نماید. از این حفاظ می توان به عنوان پرفروش ترین حفاظی که ساخته شده است نام برد. شما می توانید برای تهیه و نصب این حفاظ با بهترین متریال به کار رفته شده در آن با کارشناس های شرکت آهن سازه مشورت نمایید.حفاظ شاخ گوزنی طرح آبشاری یا خوشه ای


حفاظ شاخ گوزنی آبشاری

حفاظ شاخ گوزنی آبشاری به منظور برقراری و بالا بردن امنیت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی حصارها و حفاظ روی دیوار برای ایجاد امنیت استفاده می شوند که حفاظ آبشاری نیز یکی از انواع آن ها می باشد. حفاظ های می توانند تا حد زیادی و به خوبی خیال شما را از بابت رفت و آمدهای غیر قانونی از روی دیوار و ورود دزدها به خانه راحت کنند. این حصارها با شاخه های متعدد و نوک های تیزی که دارند افراد را از عبور از روی دیوارها باز می دارند. برای تامین امنیت ساختمان مسکونی، تجاری و اداری خود می توانید از این ابزار به خوبی استفاده کنید.


قیمت حفاظ شاخ گوزنی آبشاری

علت نام گذاری این حفاظ آن است که ظاهری پله ای و آبشار مانند دارد. اگر بخواهیم این نوع حفاظ را با سایر نمونه های مشابه خود مقایسه کنیم باید بگوییم که نسبت به حفاظ لیلیوم و لاله ای دارای قیمت کمتری می باشد و از نظر اقتصادی به صرفه است. حفاظ آبشاری به دلیل جنس فلزی خود دارای ماندگاری بالا می باشد و تا مدت بسیار طولانی نیاز امنیتی شما را تامین خواهد کرد. همچنین شما نیاز به نگهداری و تعمیر آن ندارید چرا که عمر مفید این محصول بسیار بالا می باشد. این نوع حفاظ به دلیل ساختار و طراحی مناسبی که دارد، از ضریب امنیتی زیادی برخوردار است و به همین دلیل افراد و مشتریان زیادی نسبت به خرید آن تمایل نشان می دهند.حفاظ لیلیوم


حفاظ لیلیوم

می توان گفت حفاظ لیلیوم جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تاکنون می باشد. از نظر امنیت حفاظ لیلیوم دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از گل زیبای لیلیوم ساخته شده و به صورت دو رنگ رنگ آمیزی می شود، یکی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد زیبایی و دکوراسیون مد نظر مهندسین و معماران استانداری را تامین کند. امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد.


قیمت حفاظ لیلیوم

حفاظ بوته ای خار


حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای را می توان نسل اولیه نرده حفاظ های مدرن دانست. که از نظر ظاهری با شاخه های بسیار تیز با منطق خاصی در هم تنیده است که در ساخت آن محدودیت ارتفاع وجود ندارد و حتی تراکم بیشتر آن در افزایش امنیت بیشتر , نقش بسزایی دارد. حفاظ بوته خار نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیزشبیه به شاخ های قوی گوزن دارد. حفاظ بوته ای از تعداد زیادی شاخه های میلگرد ساخته میشود. برای اتصال میلگردهای حفاظ نرده بوته خار، از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده می‌شود که این مورد در قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود.


قیمت حفاظ بوته ای


حفاظ نیزار


حفاظ نیزار

حفاظ نیزار یکی از انواع نرده آهنی روی دیوار و نسل جدید نرده روی دیوار است. این نوع نرده حفاظ علاوه بر ظاهر زیبا حفاظ جان و مال ساکنین ساختمان نیز میباشد. نرده های سنتی و کلاسیک بعلت اینکه شکل واحدی داشته و زیبایی خاصی نداشتند , از نظر امنیتی نیز دارای ضعف های بودند لذا تولید کننده گان نرده شروع به تولید مدل های جدید حفاظ روی دیوار نمودند که نرده نیزار از جمله آنهاست.


قیمت حفاظ نیزار


حفاظ سرنیزه ای


حفاظ سرنیزه ای

نرده حفاظ ساده سر نیزه ای از جمله مدل حفاظ‌ های بسیار کاربردی محسوب میشود که دارای یک نیزه ایستاده میباشد و در مدل های یک و دو نیزه آبشار یا سرخم تولید شده است تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند. این مدل از حفاظ به نسبت به سایر مدل حفاظ‌ های موجود بیشتر شناخته شده است، زیرا از طراحی ساده‌ای برخوردار می‌باشد.


قیمت حفاظ سر نیزه ای

حفاظ نخل مرداب


حفاظ نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب یا گل مرداب شامل شاخه های قوس دار و خم دار است که بر قسمت انتهای آن گلی شبیه به گل های مرداب وصل شده است . در این حفاظ شاخه ها از پایین به یکدیگر و به شاسی به صورت قرینه متصل هستند. گل های نخل مرداب متشکل از میلگرد هایی کوتاه اند که در مرکز به یکدیگر وصل شده اند. تفاوت حفاظ مدل نخل مرداب با لیلیوم در مدل گل هاست. در مدل لیلیوم گلبرگ ها جمع هستند ولی در مدل نخل مرداب گل تقریبا به حالت تخت در آمده است . شاسی حفاظ مدل نخل مرداب به تقریب یک متر طول دارد. برای حفظ ظاهر مناسب لازم است که شاسی ها در هنگام نصب کاملا در کنار هم چیده شوند تا تقارن به هم نریزد.


قیمت حفاظ نخل مرداب


قیمت نرده حفاظ روی دیوار به ترتیب ارزان بودن عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ نیزار - حفاظ بوته ای - حفاظ سرنیزه ای ساده - حفاظ شاخ گوزنی آبشار - حفاظ نخل مرداب - حفاظ لیلیوم - حفاظت و تأمین ایمنی محیط زندگی و خانه یکی از مواردی است که اکثر افراد در زندگی خود به آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهند و علاوه بر توجه کردن به این قضیه مقداری از درآمد خود را صرف تأمین امنیت و آرامش مکان کار و زندگی خود می‌کنند.


سلام دراین مقاله سعی میکنیم شما را بیشتر با یک حفاظ دیوار با نام تجاری شاخ گوزنی اشنا کنیم ، سعی خواهیم کرد که با نگارشی ساده این محصول را معرفی کنیم. همچنین با برسی عوامل موثر بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی شما را در انتخاب بهترین حفاظ با توجه به بودجه و امنیت مورد انتظارتان از این نوع حفاظ ، یاری کنیم اما قبل از استعلام قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی برای سراسر ایران مانند شهرهای تهران-کرج-شهریار-اهواز-شیراز-مشهد و …  به این مورد توجه کنید . نکته : در هنگام خرید نرده حفاظ فلزی به غیر ازقیمت حفاظ شاخ گوزنی -تراکم و سایر موارد حتما به داشتن بیمه نصب توجه داشته باشید . ماده 60 قانون خسارات ناشی از حوادث کارفرما ، در این ماده قانونی صراحتا نسبت به بیمه با نام و عدم استفاده از اتباع خارجی در زمان نصب و نداشتن بیمه حوادث اشاره شده است . بیمه حوادث کارفرما در برابر کارکنان خدماتی مهمترین موردی است  که یک فروشنده حفاظ شاخ گوزنی میبایست در قرار داد به آن اشاره نموده و برگه بیمه و ماموریت به آدرس محل نصب را به همراه نصابان ارسال نماید.مورد دیگری که در برخی از مقالات دیده میشود استفاده از میلگرد ساده سایز 10 آلیاژی است . چرا که فولاد آلیاژدار قابلیت جوش دادن را ندارد واستفاده از این دست جملات صرفا برای موجه جلوه دادن قیمت بالای حفاظ شاخ گوزنی است . چرا لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی  در حفاظ برتر وجود ندارد ؟ گروه تولیدی حفاظ برتر در نوسانات افزایش 10% ، قیمت با توجه به موجودی مواد اولیه افزایش قیمت ندارد ، نبود لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی صرفا به دلیل جلوگیری از کاهش کیفیت نرده حفاظ شاخ گوزنی رقبا در مقابل لیست قیمت کارخانه ای محصولات حفاظ برتراست .این اطمینان را به شما میدهیم که هیچ گروه تولیدی توان رقابت در حوضه شاخ گوزنی استاندارد با وزن مشخص را با ما ندارند .بازدید  از کارخانه و نوع مواد مصرفی گواهی بر این مدعا است . 

گروه تولیدی حفاظ برتر با استفاده از بهترین مواد اولیه محصولی با کیفیت عالی تولید کرده و در بخش نصب نرده حفاظ هم با رعایت کلیه موارد ایمنی و تضمین های لازم بیمه که در بالا هم به آن اشاره شده است خریدی بدون درد سر و راحت را  برای شما عزیزان فراهم کنیم .پروژه نرده کشی سفارت ایران در کربلا ، فرمانداری کرمانشاه ، بیمارستان امام رضا در قم ،پایانه مسافری استان قم ، نرده کشی فاز دوم اکباتان و ….نشان از امنیت نرده حفاظ های تولید شده در حفاظ برتر است .

قیمت حفاظ شاخ گوزنی: مراقب افراد سودجو باشید

با توجه به اینکه انواع نرده حفاظ شاخ گوزنی یک نمونه ثابت نیستند و هر تولید کننده ای نمونه مخصوص به خود رادارد باید توجه کنید که عده ای سودجو اقدام به کپی برداری بی کیفیت از حفاظ شاخ گوزنی و محصولات تولید کننده های معتبر میکنند. و خریدار بی خبر نیز تنها با استعلام یک نام و کد، اقدام به خرید میکند ولی محصولی که در نهایت تحویل میگیرد امکان دارد  یک محصول بی کیفیت و غیر ایمن باشد.

اما این سودجویی چگونه انجام میشود: با توجه به اینکه قیمت حفاظ شاخ گوزنی با واحد متر به مشتری ارائه میشود؛ افراد سودجو با استفاده از میلگردهای نازک , وزن نهایی محصول را کاهش داده و به این ترتیب  قیمت پایین تر از کارخانه های معتبر را به مشتری ارائه میکنند.حتما تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی باید وزن هر متر حفاظ شاخ گوزنی را به خریدار اعلام و در فاکتور قید نماید .


استعلام قیمت حفاظ شاخ گوزنی: عوامل موثر قیمت نرده حفاظ

ما در ادامه این مقاله با معرفی عوامل تاثیر گذار بر قیمت حفاظ, روشهای سودجویی افراد متقبل را نیز عنوان میکنیم:

1-تاثیر وزن حفاظ بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی:

هرچند قیمت حفاظ شاخ گوزنی را بصورت متری محاسبه میکنند ولی شما باید وزن تقریبی هر متر را نیز داشته باشید تا افراد سودجو با کم کردن شاخه های حفاظ و همچنین با استفاده از میلگردهای نازک تر نتوانند شما را فریب دهند.

2-تاثیر نوع جوشکاری بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی:

دو روش برای جوشکاری حفاظ استفاده میشود: جوشکاری قدیمی (الکتردود) و جوشکاری مدرن( تحت گاز co2 ) جوشکاری مدرن هر چند  هزینه بالاتری دارد ولی قطعا به دلیل جوش عالی ، اتصال محکمتر و بادوامی تری ارائه میکند در دراز مدت برای خریدار به صرفه تر است. کارخانه های معتبر از این روش جوشکاری استفاده میکنند ولی افراد سودجو بدون اطلاع رسانی به مشتری و استفاده از جوشکاری سنتی باعث پایین آمدن استحکام اتصال قطعات حفاظ میشود. حال آنکه تمام انگیزه خریدار از خرید حفاظ ، ایجاد یک مانع مستحکم روی دیوار است که با این نوع جوشکاری عملا حاصل نمیشود!

3- تاثیر نوع رنگ بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

استفاده از رنگ مایع و شناورکردن حفاظ در حوضچه رنگ به روش قدیمی هزینه به مراتب کمتری نسبت به رنگ کوره ای الکترو استاتیک دارد. افراد سودجو در تمامی موارد اقدام به استفاده از روشهای ارزان تر در تولید میکنند بدون اینکه این موارد را به خریدار اطلاع دهند و با این روشها قیمت حفاظ شاخ گوزنی را پایین تر اعلام میکنند. با توجه به اینکه در صورت زنگ زدگی حفاظ , انجام رنگ کاری دوباره روی دیوار بسیار دشوار و هزینه بر است ، استفاده از روش رنگ کاری کوره ای توصیه اکید ما به خریداران است که ماندگاری بالاتری را نسبت به رنگ مایع دارد.

4-تاثیر تعدا شاخه ها (تراکم) در قیمت حفاظ شاخ گوزنی:

تراکم در واقع ، تعداد شاخه های اصلی در یک نمونه از حفاظ است که تمام شاخه های فرعی به آن متصل میشوند. بهترین تراکم برای نرده حفاظ شاخ گوزنی با توجه قیمت حفاظ شاخ گوزنی و امنیت نرده حفاظ ، شاخ گوزنی با  تراکم 13 ردیف است . تولید کننده های غیرمنصف با کم کردن شاخه های اصلی و حذف برخی شاخه های فرعی باز هم با کم فروشی، قیمت پایین تری به خریدار اعلام میکنند. بدون توجه به اینکه این کاربه شاکله اصلی حفاظ صدمه میزند و استحکام آن را ازبین میبرد. شما باید بع عنوان خریدار از این موضوع مطلع باشید که شکل اصلی حفاظ ها بسیار دقیق ارزیابی شده و بارها آزموده شده و به تکامل رسیده است و تغییر در شاخه های این حفاظ منجر به شکنندگی آن خواهد شد.


راه حل نهایی خریدار برای استعلام قیمت شاخ گوزنی و خرید نرده حفاظ چیست؟

همانطور که ذکر شد, انواع حفاظ شاخگوزنی یک نمونه ثبت شده و ثابت نیستند. بعنوان مثال شما از یک تولید کننده معتبر برای حفاظ شاخ گوزنی 100 سانت 13 ردیف قیمت x هزار تومان میگیرید. و با استعلام همین مدل ، فرد فرصت طلب 30 هزار تومان پایین تر قیمت میدهد. با توجه به اینکه تولیدِ این محصول با قیمت ارزانتر عملا ممکن نیست و بیشتر از هزینه تمام شده است؛ برای تولید کننده معتبر واضح است که یک جای کار میلنگد! ولی خریدار به علت نداشتن اطلاعات کافی و به صرف قیمت پایین تر اقدام به خرید یک حفاظ غیر استاندارد میکند که استحکام و کیفیت مناسبی ندارد و پس از مدتی خریدار را با زیان مواجه خواهد کرد.در دامه همین مطلب نحوه محاسبه قیمت حفاظ شاخ گوزنی به صورت دقیق نوشته شده است فرمول ساده ای که نحوه محاسبه قیمت تمام نرده حفاظ های روی دیوار صادق است . وزن هر متر حفاظ شاخ گوزنی * قیمت میلگرد +اجرت ساخت برا ی حفاظ شاخ گوزنی درجه یک 20000هزار و درجه دو قیمت 12500 تومان = قیمت تمام شده هر متر حفاظ شاخ گوزنی

(اجرت ساخت بدون هزینه رنگ الکترو استاتیک و سر بار شرکتی است ،هزینه الکترود 5600 تومان ، هزینه co2، 10000هزار تومان است . در مورد رنگ نیز هزینه رنگ برای هر متر حفاظ شاخ گوزنی 2000 هزار تومان و برای رنگ الکترو استاتیک بسته به نوع پودر مصرفی بین 12 تا 17 هزار تومان متغییر است )

جمع بندی قیمت حفاظ شاخ گوزنی با احتساب رنگ و جوش مصرفی در نوع درجه 2 فقط 7600 تومان است و در حفاظ شاخ گوزنی شرکتی رقمی بین 20000 تا 22000 هزار تومان را شامل میشود . با یک جمع بندی ساده متوجه میشوید که خرید حفاظ شاخ گوزنی با جوش الکترود توجیه ندارد . 

با توجه به تمام نکات ذکر شده: راه حل ، اطمینان به یک مجموعه خوشنام و خرید از تولید کننده با سابقه و معتبر است.


قیمت مناسب حفاظ شاخ گوزنی + کیفیت برتر در تولید

مجموعه حفاظ برتر با سابقه ای قریب به 20 سال در طراحی و تولید انواع مصنوعات فلزی در کارخانه ای به مساحت 4000 متر مربع, انواع مصنوعات فلزی را بصورت تخصصی تولید و با تجهیز به دستگاه های مدرن و  بهره گیری از کارکنان ماهر اقدام به خدمت رسانی به خریداران محترم مینماید. 

شعار ما : صداقت در گفتار و کیفیت در تولید است و هر سفارش را به عنوان نماد اعتبار و کیفیت تولید خود میدانیم و به این منوال سالهاست خدمت رسانی میکنیم. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید: 

نوع محصول: نرده حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ روی دیوار ، نرده حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار ،حفاظ نخل مرداب

محل استفاده

قابل نصب بر روی دیوار های منازل و باغ ها و کلیه ساختمان های اداری و …..


دلیل استفاده نرده

جلوگیری از ورود سارقان و مهاجمان در درجه اول و ممانعت از ورود حیوانات مزاحم مانند گربه و عدم ورود آنها به محوطه ساختمان ها و یا سقوط در استخر های حیاط ، و بررسی قیمت حفاظ شاخ گوزنی با سایر نرده حفاظ های روی دیوار در این مقاله بررسی خواهد شد.
حفاظ شاخ گوزنی در چند سال اخیر یکی از طراحی های مهم و ضروری در مورد ساختمان ها و بناهای در حال ساخت در معماری جدید جایگزین انواع دیگر نرده ها شده است به عبارتی ساده تر شاخ گوزنی نسل سوم حفاظ ساختمان است که تا کنون توانسته هم در عرصه طراحی و امنیت ساختمان به محصولی بی رقیب تبدیل شود .


یک حفاظ چه ویژگی هایی باید داشته باشد !

کامل مشخص است همان طور که ازشنیدن نام حفاظ در ذهن ایجاد میشود ایجاد حفظ امنیت و مانع مناسب است حال قیمت حفاظ شاخ گوزنی و تفاوت  حفاظ شاخ گوزنی را در این زمینه بررسی میکنیم ، این نوع از نرده حفاظ ها از میل گردها با شکل و نظم خاص و منظم (در مدل بوته ای نامنظم ) در یک خط مستقیم به هم متصل شده اند که قسمت بالایی آن مانند چاقو برنده و مانند سوزن تیز شده اند .و بعد از اینکه از طریق جوش کاری به هم متصل میشوند درون یک کوره پخت رنگ قرار گرفته و رنگ میشوند که این شیوه تولید حفاظ شاخ گوزنی  ،سبب میشود که شما یک حفاظ بسیار استاندارد و ایمن را جهت نصب در اختیار داشته باشید .  

این نوع حفاظ ها  با نام تجاری شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای وارد بازار میشوند .همان طور که از نام این محصولات پیداست شکل هر کدام از آنها با توجه به استفاده از ایمنی طبیعت در برابر مشکلات و مهاجمان است . شاخ گوزن در برابر مهاجمان با قدرت و خشونت است و خار در بوته برای جلو گیری و احساس درد در برابر مزاحمان برای چیدن و تصاحب گل است ترکیب این دو شکل موجود در طبیعت حفاظ باقدرت و بسیار زهرآگین را به وجود میاورد.


چرا باید از شاخ گوزنی به عنوان حفاظ استفاده کرد

با توجه به این موضوع که نرده حفاظ های قبلی از نظر مهندسی طراحی نشده بودند و نقاط ضعف زیادی داشتند و گذشت زمان ثابت کرده بود که عملا این گونه از نرده دیوار ها کارایی لازم را ندارند و همین موضوع سبب شد تا تعداد زیادی از طراحان و مهندسان ساختمانی از حصارهای نسل دوم و سوم استفاده کنند .
عناوین برخی از این حصار های طراحی شده نسل دوم و سوم عبارتند : حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لاله ای و حفاظ نی زار. دسته اول حفاظ با توجه به اشکال موجود در طبیعت و پیروی از شکل شاخ های گوزن طراحی شده است .و در نین خریداران خصوصا کشور ایران که از نظر امنیتی در مورد ورود به ساختمان و محافظ دیوار ضعیف عمل کرده بود بسیار محبوب شد و به سرعت این محصول توانست محبوبیت قابل توجه ای در بین حفاظ ها پیدا کند.، به شکلی که حدود 85% از بازار نرده های تولید و نصب شده در مناطق مختلف ، از نوع شاخ گوزنی می باشد.

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

این نسل از حفاظ روی دیوار از طرف مراجع انتظامی و تامین امنیت هم به نوعی تایید میشده و بسیاری از خود این مناطق از این نوع حفاظ روی دیوار استفاده میکنند. اگر شاخ گوزنی را بر روی زمین گذاشته و به صورتی نصب کنیم در ارتفاع های 90 به بالا عبور یا پرش از روی آن تقریبا امری غیر ممکن و بسیار خطرناک محسوب میشود که بسیاری از افراد خبره هم از این کار اجتناب میکنند ؛ همان طور که در کلیه امور مرسوم است دزدان و سارقان معمولا از محل هایی که امنیت را تامین کرده اند در هر موضوعی دزدی نکرده و به سراغ موارد راحت تر میروند این امر هم برای نرده فلزی و نرده روی دیوار هم صادق است.

مزایای حصار‌نسل جدید
از ویژگیهای این نوع حصار با توجه به آهن استفاده شده و رنگ آن میتوان به عدم نیاز به مراقبت های بعد از نصب ، اطمینان از ماندگاری بلند مدت ، آرامش روانی برای افراد داخل ساختمان به جهت عدم ورود افراد سارق و همچنین نصب ساده و کم هزینه بدون تخریب و اجرای ساده و اصولی این نوع از حصار است.در پابان نصب این گونه از محافظ ها میتوانید با ارامش خاطر و مدت زمان بیشتری را در طول شبانه روز بدون احساس خطر و ورود فوری سارقین با توجه به ویژگی های طراحی و کارامدی این نوع از حفاظ روی دیوار می توانید با خاطری راحت و بدون نگرانی از آن استفاده کنید.


انواع شاخ گوزنی

حفاظ های شاخ گوزنی در سایز های مختلفی از نظر ارتفاع و عرض و کیفیت و طبعا قیمت های مختلفی تولیدی و روانه بازار مصرف میشود . بر حسب سلیقه مشتری و خریدار نوع میلگرد و حجم بکار رفته در هر متر حفاظ ،مختلف و تا حدود زیادی تفاوت را در تراکم و فشردگی میلگرد ها را به همراه دارد که باعث میشود تا قیمت این حصار با توجه به این موارد متفاوت باشد.

همچنین تراکم میلگردهای مورد استفاده در ساخت حفاظ ها نیز متفاوت است. این موارد باعث می شوند تا انواع مختلف از حصار تولید شود .از دید گاه تامین امنیت نرده روی دیوار برای منازل و ساختمان ها بسیار مهم هستند؛ شما زمانی میتوانید امنیت خود را حفظ کنید که در خرید دقت و توجه کافی را داشته باشید که حتما میبایست اطلاعاتتان را نصبت به این محصول بالا ببرید یا حداقل با افراد خبره و قابل اعتماد در مورد خرید مشورت کنید .
گروه حفاظ برتر چرا تلاش در دادن اطلاعات مفید دارد!

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

گروه حفاظ برتر یکی از برترین و باسابقه ترین ها در باره تولید و فروش و برترین نمایندگی های حفاظ روی دیوار را در اختیار دارد . حفاظ برتر با رقابت با تولید کنندگان دیگر در راستای کیفیت و تولید مناسب با توجه به توان خرید مشتریان خود در مناطق مختلف توانسته است حدود بیش از نیمی از صادرات و تقریبا 60% نیاز داخل را در زمینه تولید انواع حفاظ را در سال 96 از آن خود کند که این ارقام در بازار محصولات تولید نرده فلزی قابل توجه است.این امر فقط مبتنی بر توانایی گروه طراحی و پرسنل آموزش دیده در زمینه جوشکاری و کیفیت رنگ با برترین امکانات به وجود آمده است .

شاخ گوزنی و حفاظ تولید شده توسط گروه صنعتی حفاظ برتر در مقیاس و حجم و تراکم های مناسب ومختلف موجود هستند که این تنوع سبب گردیده تا شما بتوانید حفاظ شاخ گورگزنی و سایر حفاظ ها را از ارتفاع 50 تا ارتفاع 150 و در تراکم و حجم های مختلف از تراکم 7, 8,9,1,11,12,ال 25ردیف را از گروه حفاظ برتر خریداری نمایید .

البته قابل ذکر است با توجه به این که حفاظ برتر تولید کننده پیشرو در صنعت حفاظ ساختمان است امادگی لازم برای اجرای تمامی طرح های شما با هر قیاس از نظر ارتفاع و تراکم با کیفیت عالی تولید و تحویل دهد . برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سایر تولیدات ما از جمله حفاظ نیزار، حفاظ ابشاری، حفاظ شرکتی ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب و سایر مدل ها را در سایت حفاظ برتر مشاهده کنید ضمنا میتوانید از طریق ارسال ایمیل یا پیامک و ارتباط تلفنی نوشته شده در بالا و پایین صفحه سایت اقدام نمایید .


صحیح ترین و منطقی ترین راه رنگ آمیزی حفاظ

در اکثر موارد و سفارشات کار های فلزی در قسمت رنگ آمیزی کیفیت و دوام مهمترین عوامل موثر در انجام پروژه های ساختمانی و شرکتی را دارند . چرا که رنگ آمیزی به غیر از دوام و زیبا جلوه دادن در بحث تخصصی به دلیل شرایط اقلیمی ایران از نظر گرم بودن ، سرد سیری، گرم و شرجی، خشک و شرجی حتما از تاثیر پذیر ترین ها در باره رنگوو پوشش محافظ فلز است چرا که تجربه ثابت کرده بهترین رنگ کورهای بدون پوشش پلی استر در مناطق شرجی نه تنها کیفیت را بالاونبرده بلکه باعث کاهش کیفیت و بروز نشکلات جبران ناپذیر در رنگ حفاظ شده است .

چرا که با توجه به فاصله دار بدون و دورانی لگبودن میلگرد مصرفی عملا رنگ کاری در ارتفاع غیر ممکن و در صورت صرف هزینه چند برابری کیفیت رنگ تحقیقاتی را نداشته و خریدار از این ناحیه دچار خسارت میشود چرا که یک سطح و محافظ فلزی دیوار برای زنگ زدن حداقل ۲ ماه رمان میبرد و این نگرانی و بی اعتمادی های بعد را به همراه دارد . این شرایط در صورتی اتفاق میافتد که تولید کننده همه شرایط ابتدائی را رعایت کرده و از آهن درج یک و زنگ نزده بدون روغن و بعد پاک کردن سطح کار را مراعات کرده باشد و فقط در انتخاب نهایی رنگ حفاظ دچار اشتباه شده باشد .

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

در کار با گرو های وابسته صنعتی و ساختمانی در زمینه رنگ از جمله رنگ هایی که به صورت مرسوم و کم‌هزینه استفاده میشود ، می توان به رنگ های مایع صنعتی ورنگ پایه اب که رنگ‌های عایق و رنگ‌های گوره ای پودری و مایه الکترواستاتیک اشاره داشت. در حفاظ برتر فقط از رنگ کوره ای با پودر الکترو استاتیک استفاده میشود . که کلیه رنگ ها به سفارش حفاظ برتر تولید و قبل از استفاده تست میشود .
همان طور که در بالا امد رنگ‌آمیزی به طریق الکترواستاتیک پودری با روکش پل استر یکی از به روز ترین روش‌های رنگ‌آمیزی در صنعت است

در روش رنگ‌آمیزی اپراتور میبایست تخصص کامل و دوره کار با این گونه رنگ را دیده باشد ، رنگ و پودر الکترواستاتیک بعد از تمیز کردن سطح فلز یا قطعه مورد نظرکردن محفظه مخصوص رنگ قرار گرفته و با استفاده از دستگاه مخصوص پودر که همراه ساکشن است پاشش رنگ پودری به کمک الکتریسیته به قطعه محافظ مورد نظر به صورت کامل پاچیده و این پاچش یکنواخت و سپس داخل کوره در دمای 220 درجه سانتی گراد به مدت 20دقیقه قرار گرفته و پخته می شود.

در باره تولید نرده شاخ گوزنی آخرین مرحله و مهمترین بخش از تولید قسمت رنگ‌آمیزی است که ازحساس ترین بخش در تولید این حفاظ رنگ محسوب می‌شود. برند ها و تولید کنندگان مطرحی در کارخانه های بزرگ در این عرصه فعالیت می‌کنند و هر یگ به روش های مختلف مشغول به رنگ آمیزی حفاظ می باشند.بیشترین دلیل آن هم این است که
حفاظ شاخ گوزنی به دلیل شاخه‌ای بودن و پراکنده بودن سطح کار و مسطح نبودن کار یکی از سخت‌ترین اشکال هندسی برای رنگ‌آمیزی محسوب می‌شودتولید با کیفیت نرده حفاظ شاخ گوزنی

گروه تولیدی حفاظ برتر همان طور که از نام آن پیداست از بزرگ ترین تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی است . طراحی نرده حفاظ روی دیوار به نام تجاری حفاظ نیزار و نرده حفاظ لیلیوم برای اولین بار در مجموعه ما انجام گرفت . پروژه های انجام شده ما در زمینه نصب حفاظ شاخ گوزنی ( حفاظ شاخگوزنی )در اکثر شهر های بزرگ از شاخص ترین های نرده فلزی روی دیوار هستند .در این مقاله ما سعی خواهیم کرد که به تناسب نمونه های متنوعی محافظ دیوار را در تهران و حومه طهران در دسترس شما عزیزان فرا دهیم .

البته باید یاد آوری کنم که همانطور که در مشاورات تلفنی هم به شما گفته میشود ما افتخار میکنیم که نرده حفاظ را برای دیوار  و سازه شما تولید میکنیم و این بدین معنا است که عوامل زیادی مانند نمای ساختمان ‘ نوع دیوار ‘ ارتفاع ساختمان و عرض سازه در انتخاب محصول نهایی تاثیر گذار است .

به همین دلیل است حدود بیش از ۱۰ مدل نرده فلزی ساختمان در بین خریداران معروف و مطرح شده و ما میتوانیم این تنوع را در اطراف محل زندگی و کار خود ببینیم . در بین تمام محصولات تولید شده از ابتدای ورود این اشکال از حفاظ دیوار ساختمان ، حفاظ شاخ گوزنی در صدر لیست تولید اکثر تولید کنندگان حفاظ فلزی روی دیوار است .( قیمت حفاظ شاخ گوزنی)نمونه اجرا شده از این محصول که در تراکم های مختلف در بازار دیده میشود. ما برخی از نمونه های اجرا شده را بررسی کرده و  و چگونگی مراحل خرید تا نهایی شدن نصب حفاظ روی را مرور میکنیم


نمونه پروژه ها

نمونه اجرا شده نرده شاخگوزنی در منطقه ۵ تهران

اریاشهر فلکه دوم صادقیه بلوار  ایت الله اشرفی اصفهانی _ خیابان خیابان اسکندر زاده -کوچه گلستان ۱۶ غربی پلاک 16

بعد از تماس تلفنی مدیر ساختمان این پروژه و درخواست کارشناس خبره مرحله اول ارتباط بین خریدار و تولید کننده حفاظ شاخگوزنی برقرار شد .
با هماهنگی با مدیر ساختمان زمان بازدید و اعزام نصاب و مشاور مشخص شده و کلیه مشاورات برای انتخاب حفاظ مناسب به خریدار ارائه شد که در نهایت با توجه به بودجه در نظر گرفته شده توسط ساکنین ساختمان نرده حفاظ فلزی دیوار مدلs10012  انتخاب کردند .

که با رنگ قهوه ای سوخته ‘ البته نظر نصاب استفاده از مدل نرده حفاظ بوته ای بود و این نظریه بر اساس عرض زیاد کوچه و امکان ایستادن سارق در زیر دیوار بدون دیده شدن و با توجه به اینکه کوچه بن بست بود ‘ رفت و آمد هم در این مکان کم است بنابر این محصول پیشنهادی مشاور بو ته ای بود که قیمت حفاظ شاخ گوزنی و قیمت حفاظ بوته ای با هم تفاوت ۲۵% دارند از محصول ارزان تر استفاده کردند .ساختمان شمالی بود و درب پارکینگ هم بدون قوس بنابر این شاسی کشی این مکان بسیار ساده و راحت بود .

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

بعد از اتمام کار چون خود من با عنوان مسئول بازدید در محل حضور داشتم تقریبا تمامی ساکنین از کم تراکم بودن نرده فلزی روی دیوار ناراضی بودند . با توجه به این که ما برگه های هدایت اولیه را همیشه به خریداران میدهیم و نظر نهایی با ایشان است هیچ مسئولیتی به عهده ما نبود ولی من برای اینکه رضایت ساکنین را هم جلب کنم با صحبت مجدد قرار شد . بخش نمای ساختمان را با اضافه کردن میله های منظم اصلاح نماییم و این کار هم انجام شد و در نهایت کاری زیبا و قابل قبول تحویل داده شد .

این مورد را اولین نمونه قرار دادم که صاحبان ساختمان ها هنگام خرید حتما از مشورت استفاده کنند و اگر مشکلی پیش آمد میتوانند درخواست نمونه کالا را بدهند که دراین مرحله نمونه کالا به آدرست خریدار ارسال میشود که مدیر ساختمان یا نماینده ساکنین دیگر استرس نداشته و بتوانند با ارائه دادن نمونه نرده به سایر  ساکنین از نظرات آنها هم استفاده نمایند تا در پایان کار مسئولیت جلب سلیقه های متفاوت همسایگان را نداشته باشند.

در بخش تولیدی حفاظ برتر حداقل بیش از ۴ مدل انواع نرده حفاظ شاخ گوزنی با تراکم های مختلف
۶ردیف ‘  ۸ ردیف ‘۱۰ ردیف’۱۲ردیف  و در بخش نرده حفاظ بوته ای ۲ مدل ۱۶ و ۲۰ ردیف و حفاظ نیزار با میلگرد ۱۰ ساده و حفاظ نی زار با میلگرد ۱۲ و حفاظ ویژه شرکتی بر حسب سفارش یک مدل و نرده کلاسیک پروانه هم دریک سبک به عمرا حفاظ لیلیوم در ۲ مدل ۳ گل و ۵ گل تولید میشود برای راحتی شما عزیزان برترین مدل های ساخته شده با هماهنگی صاحبان پروژه ها در اختیار شما قرار میگیرد .


نمونه حفاظ نیزار تهران منطقه تهرانسر

حفاظ نیزار ارتفاع ۱۰۰ سانتی متر در طهران ( تهران)
منطقه ۲۲ به آدرس: تهرانسر – خیابان یاس – خیابان نیایش- کوچه شجاعت – بلوک cd3  آقای محمدی

در این مکان با توجه به تماس صاحب خانه و ارسال تصاویر نمونه به آدرس ایمیل ایشان این نوع نرده حفاظ را پسندیدند .بعد از اندازه گیری با توجه به وجود این که کف کار از ناودانی ۱۰ ، به صورت فلزی بود و ۲ قطعه بالای درب پارکینگ هیدرولیکی های بود که تصمیم گرفتیم با کار گذاشتن نمونه ناودانی سطح مورد نظر را با لبه دیوار هم سان سازی کنیم . پروژه از مدل N10045 که همان مدل حفاظ نیزار به ارتفاع ۱۰۰ سانتی متر به صورت سفارشی استفاده شد . متراژ دیوار ۷۰ متر بود که در عرض ۲ روز به صورت کامل انجام شد این سفارش تولید حفاظ نیزار از روز سفارش تا روز تحویل و نصب یک هفته بیشتر طول نکشید . رنگ این پروژه سفید صدفی از نوع کوره ای بود .برای اینکه از پروفیل تکه شده استفاده نشود حفاظ به روی تسمه فلزی ساخته شد و با شاسی به صورت ۶ متری در محل کار گذاری شد .این نوع شاسی کشی بهترین نوع از شاسی کشی است چرا که پروفیل یک تکه و بدون برش بود و امکان نفوذ آب در آن وجود نداشت .شاسی کشی پروفیل کشی به صورت استاندارد در قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر دارد .


2-پروژه شاخ گوزنی تهران 

منطقه 6 _یوسف اباد _خیابان ابن سینا_کوچه 13 _ پلاک 5

تفاوت منازل شخصی با  اماکن اپارتمانی استقلال در انتخاب خریدار است . در این مکان صاحب خانه به دلیل ترس از نفوذ سارقان فقط به دنبال نرده حفاظ ایمن با ارتفاع بالا بود به همین دلیل فقط طی تماس تلفنی و با ارسال نمونه عکس درخواست خرید را قطعی کرده .  هنگام اندازه گیری در محل نصبت به عقد قرارداد اقدام نموده و طی کوتاه ترین زمان ممکن  مراحل ساخت نرده حفاظ و نصب ان در محل مورد نظر اجرایی شد. انتخاب ارتفاع یک متر بیست سانتی متر از طرف کارفرما برای ما یک پیام واضح و روشن دارد که خریدار نصبت به ارتفاع دیوار خود اطمینا ن ندارد و با نصب محافظ دیوار قصد دارد علاوه بر امنیت ارتفاع دیوار خود را بالا ببرد .

 


3-پروژه سوم نصب حفاظ ساختمان(قیمت حفاظ شاخ گوزنی )

جاجرود در حومه شرقی تهران – جاده فیروز کوه – خیابان مهرآرا -خیابان باستانی کوچه ناظری پلاک 25

حفاظ انتخاب شده در این پروژه حفاظ نیزار {نی زار}  این محل یک ویلا بود ؛ مالک ان نرده دیوار نیزار  در  نظر داشت و هم این که زیبایی محل هم فوق العاده برایش از اهمیت بالایی برخوردار بود  .

برای مشاوره از دو مشاور همزمان استفاده شد یعنی این که هم نصاب و هم مشاور همزمان از محل بازدید کردند . بدین معنی که خریدار انتخاب خود را قطعی کرده بود وبا توجه به این که به هیچ وجه نمیخواست که شکل نرده محافظ دیوار روی نما تاثیر بگذارد .در این پروژه قیمت حفاظ شاخ گوزنی اولویت آخر بود . 

هم نصب کننده نرده حفاظ و هم تولید کننده حفاظ هر دو به آدرس مراجعه وبا جمع بندی صحبت با مالک شروع به تولید محصول نهایی مطابق میل خریدار کردند . این نوع محصول با نام نرده حفظ نیزار سفارشی شناخته میشود و فقط در مواردی که خریدار خودش درخواست کند طراحان حفاظ برتر به باز نگری و ایجاد امکان اضافه نمودن  میله های اضافه در نرده فلزی اقدام مینمایند .

 


4-پروژه نصب حفاظ لیلیوم در تهران

خیابان گیشا خیابان سی و یکم – پلاک 95 منزل شخصی  .

در این مکان چون سفارش دهنده یکی از مدل های خاص با نام حفاظ لیلیوم را انتخاب کرده بود با توجه به عدم آشنایی خریدار با شکل حفاظ یک نمونه از نرده حفاظ به همراه نصاب به ادرس بالا ارسال شد تا بتوانند از نزدیک محصول را ببینند . با توجه به این که برخی از نمونه ها

همانند حفاظ شاخ گوزنی در تمام مناطق موجود نیست جهت رفاه حال خریداران  یک نمونه از محصول برایشان ارسال میشود .که این کار برای این  خریدار هم ارسال شد .با توجه به  یک سان نبودن دیوار و این که خریدار تمایل داشت که نرده حفاظ دیوار در یک سطح باشد از ارتفاع 120 سانتی متر  و 100 سانت متر برای دیوار های جانبی و با توجه به بالا بودن ارتفاع درب وردی از سطح دیوار برای  یکسان نمودن از ارتفاع 50 سانتی استفاده نمودند

 

5- پروژه نصب حفاظ ساختمان مدل شاخ گوزنی ( قیمت حفاظ شاخ گوزنی)

 قیطریه – نبش خیابان اندرز گو -خیابان سلیمانی شرقی کوچه نعمتی پلاک 7 برج سفید

؛ خریدار در تماس اولیه با توجه به  اینکه محل نصب در انتهای ساختمان و در قسمت جنوبی که با همسایه دیوار مشترک داشتند و امنیت برج از همه نظر کامل بود و به دلیل سرقتی که شب قبل در پارکینگ ساختمان رخ داده بود .

در باز نگری از دوربین ها هم چیزی مشخص نشده بود فقط گمان مالکان بر ورود سارق از محوطه جنوبی بود با باز دیدی که از محل به عمل امد . طبق نظر کارشناس و تاکید نماینده مالکین  نرده حفاظ روی دیوار با ارتفاع 1 متر و عرض 70 سانتی متر با رنگ مشکی (دلیل انتخاب رنگ مشکی فقط کم شدن دید برای عبور در تاریکی و افزایش ضریب اطمینان و ایمنی بود) .


6-ادرس ساختمان طی تماس تلفنی با دفتر گروه حفاظ برتر مبنی بر درخواست خرید محافظ فلزی ساختمان  . با توجه بر اینکه حفاظ بر روی تاره ساخته شده نصب میشود مشاور به محل اعزام س محل نصب حفاظ ساختمان – تهران – یوسف اباد – خیابان 26 – خیابان  باریکانی – پلاک42  .

طی تماس  از طرف خریدار و درخواست ادرس جهت بازدید از محل کارخانه و مشاهده عینی محصولات  تولیدی از نزدیک  برای  حضور از طرف خریدار هماهنگ شد . در زمان مقرر خریدار به همراه همسرشان به جهت انتخاب حفاظ و رنگ ان به  کارخانه آمدند در زمان حضور در دفتر یک مدل نرده دیوار که برای یکی از خریداران برای شهرستان خرمشهر تولید شده بود را پسندیدند .

حفاظ شاخگوزنی با تراکم 13 و به صورت سفارشی با تراکم بالا را با رنگ قهو ه ای سوخته انتخاب کردند (قیمت حفاظ شاخ گوزنی). برای سر درب که به صورت قوس دار و.به شکل هلالی بود هم یک نصاب به محل اعزام شده و با محاسبه قوس نمونه درب پارکینگ عینا این مدل انتخاب شد. وبعد از مدت یک هفته نصب شد .

–نصب حفاظ ساختمان  شامل حفاظ نیزار ونرده پنجره از نوع فرفورژه به همراه ساخت محافظ برای اسپیلر کولر گازی

در این ویلا که در منطقه خوش اب و هوای کردان ما بین کرج و طالقان بود و از طریق مشاهده نمونه کارهای انجام شده . به گروه تولیدی ما معرفی شده بود ابتدا با برقراری ارتباط بین من به عنوان مدیر گروه حفاظ برتر و شخص صاحب ویلا برقرار شد . مقرر گردید که انواع مختلف حفاظ های تولید شده در شرکت برای جلسه در محل موجود باشد .

تا کارفرما بتواند از مادر و دوستان خود در انتخاب نهایی مشورت بگیرد ؛طبق  برنامه ریزی سر ساعت مقرر من به همراه یکی از بهترین نصابان خود در محل ویلا حاضر بودم نکته جالبی که من هنگام ورود به محل ویلا با ان مواجه شدم نرده محافظ بالکن بود که طراحی و ساخت ان را خود من انجام داده بودم ولی ترجیح دادم راجع به این مسیله صحبت نکنم .

نمونه های حفاظ دیوار هم همراه با یک وانت همراه ما موجود بود یک نمونه حفاظ شاخگوزنی ،یک نمونه حفاظ نیزار  ویک نمونه حفاظ لیلیوم که هر سه در محوطه تخلیه شد . کارفرما از نرده حفاظ مدل لیلیوم به خاط زیبایی خاص و رنگ طلایی بکا رفته در آن این مدل را پسندید .

از انجایی که سبک ساخت بنا کلاسیک بود این نوع نرده فلزی مناسب مکان نبود . با صحبت هایی که خود من به عنوان سرپرست تیم با کارفرما و خانواده وی داشتم مدل نیزار را  نهایی کردیم . ساخت حفاظ نی زار شروع شده بود واین اولین بار  بود که ارتفاع یک متر و چهل سانت  از این مدل را تولید میکردیم .

بعد از طی مراحل تولید ورنگ کار حمل حفاظ ساختمان برای اجرا انجام شد با توجه به این که ارتفاع دیوار 3متر و طول دیوار هم 250 متر بود .زمان 3 روز برای نصب در قرار داد ذکر شده بود تمام مراحل نصب نرده فلزی ساختمان تمام شده بود. ومن برای تحویل به محل رفتم و متوجه شدم که سرایدار در منزل نیست و کلید ویلا را هم با خود برده بود .

طبق روال که خودم به خریداران معمولا توصیه میکنم که میتوانید از بیرون ساختمان به راحتی با  چشم محل های ورود به داخل ساختمان را بررسی کرده و به این ترتیب میتوانید با انتخاب یکی از طریق ممکن وارد محوطه شوید . به توجه به تاخیر سرایدار شروع به بررسی از بیرون بر ای ورود به داخل کردم 2 راه را پیدا کردم اولی ورود از دیوار و رسیدن به سر ستون ها بود

که از دیگر قسمت دیوار عرض بیشتری داشت ،یکی از همراهان خودم که اتفاقا هم تولید حفاظ نیزار و هم بخشی از نصب آن را بر عهده داشت را برای عبور از محل با استفاده ازدیوار همسایه به پشت نرده هدایت کردیم.حدود 2 متری روی دیوار پیش روی کرده بود که متوجه شدیم این راه بسیار خطرناک است و هر مقدار که پیشروی بیشتر  میشود امکان برخورد با قسمت های تیز نرده حفاظ دیوار و سقوط بیشتر میشود .

در وسط دیوار دیگر پیشروی امکان نداشت و همکارمان را با نردبان از باغ مجاور پایین آورده و از خیر این راه گذشتیم آآااااا. راه دوم ورود از بالای درب فلزی نفر رو که در پشت ساختمان بود .را امتحان کردیم 30 سانت فاصله بر ای عبور از ما بین درب برای فردی لاغر اندام کاری ساده بود که در کمتر از 5 دقیقه و بدون احتیاج به نردبان انجام گرفت قفل مخفی درب هم که به یکی از کلید های برق متصل بود.

به سرعت پیدا شد وما در کمتر از 15 دقیقه و بدون این که کسی از ما سوالی کند با یک ماشین وانت  وارد ویلا شدیم درب ویلا را بستم و آن قسمت بالای درب را پوشاندیم تا بدین تنها راه ورودی هم بسته شود.

کمی در داخل  حیاط مشغول ترمیم رنگ بودیم که کارفرما زنگ زد و درخواست بازدید از پشت بام که به منطقه شاه نشین  معروف است را داشت که من توضیح دادم که نگهبان نیست وکلید نداریم با تعجب سوال کرد که شما چطور داخل هستید جریان ورود را توضیح دادم و گفتم اگر امکان دارد با توجه به نبود کلید ها ما زمان دیگری برای این کار بیاییم که با اصرار ایشان صبر کردیم .

در این زمان یکی از همراهان گفت که باز کردن درب های یو پی وی سی از بیرون ساده است که با قبول مسلیت از طرف من در کمال تعجب دیدم که در عرض کمتر از 2 الی 3 دقیقه با یک فاز متر یکی یکی درب های UPVC  را باز کرد و در کمال ناباوری داخل منزل شدیم و اندازه درب را گرفته و دوباره به داخل حیاط برگشتیم .

چند دقیقه بعد متوجه شدیم صاحب خانه به همراه دوست مشترک مان از تهران خود را با سرعت به کردان رسانده اند با دیدن درب های باز شده بسیار نگران شدند . نگرانی آنها بی دلیل نبود چرا که داخل وسایل ارزشمندی وجود داشت ، بعد از بررسی کامل محل ایشان خواستار نصب نرده فلزی برای درب و پنجره ها به صورتی که دسترسی به حداقل برسد .

26 درب و پنجره در طبقات و قسمت ها مختلف وجود داشت که به غیر از پنج تا که نیاز بود باز شود کار ساخت نرده پنجره و محافظ درب های ورودی تمام شد و کلیه درب و پنجره ها هم به وسیله نرده فرفورژه پوشیده شد .کلیه درب های باز شو از داخل قفل میشود و فقط یکی از درب ها که توسط دو دوربین پوشش داده میشد از بیرون قفل میشد .

این نوع بسته شدن درب از داخل اطمینان فوق العاده ای به صاحب ویلا داده بود و بنده خدا حق داشت ,من خودم یک شب را در  آنجا سپری کرده بودم و قفل کردن درب ها از داخل بسیار به آرامش روحی و روانی انسان کمک میکرد.از این پروژه که حدود 40 روز طول کشید که هم  من و پرسنل حفاظ برتر واقعاً یک کارگاه آموزشی را در مورد امنیت داخلی و خارجی ساختمان گذراندیم.

در این پروژه چند نکته اساسی و مهم وجود داشت که من به صورت خلاصه به آن اشاره میکنم

1-استفاده کامل از مشاوره و انتخاب صحیح ومنطقی از حفاظ فلزی دیوار

2-اهمیت دادن به امنیت داخلی با وجود امنیت کامل خارجی (بررسی کامل درب ها و پنجره ها و بستن کلیه راه های ورودی فرضی )

3-تقسیم امنیت ساختمان به صورت طبقاتی (نصب حفاظ آکاردیونی برای تمام درب های چوبی که دسترسی از تراس یا پنجره به آن اطاق وجود دارد )

4-استفاده از پوشاننده شیشه ها به صورتی که از محوطه دیدن اساس منزل ممکن نباشد(در این محل از پنجره های دوجداره که در وسط آن از پرده های اداری کنترل دار استفاده شده بود )

با توجه به سوابق کاری در زمینه ساخت حفاظ دیوار ساختمان با نام های مختلف با نامهای مختلف مانند حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ بوته ای،حفاظ نیزار(حفاظ نیزار)،حفاظ لیلیوم  وظیفه خود دانستم تا هر آنچه که میتواند برای شما بزرگوار مفید باشد را در این مقاله به نگارش در آورم .( قیمت حفاظ شاخ گوزنی)

1-به نرده حفاظ ساختمان از نظر یک جو شکار ساده نگاه نکنید ، در مکان های مختلف جوش کاران محلی به دلیل نداشتن امکاناتی مانند دستگاه برش و خم میل گرد ساختمان این طور القا کرده اند که امنیت در ارتفاع است و با بالا بردن ارتفاع امنیت ساختمان بیشتر خواهد شد در صورتی که امروزه برای افزایش ضریب ایمنی استفاده از نرده حفاظ های فلزی ساختمان با عرض بالا مرسوم شده است .

2-همواره سعی کنید که با توجه به بودجه ای که برای هر کاری من جمله خرید حفاظ روی دیوار که با نام های حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ بو ته ای یا حفاظ نیزار در بازار شناخته میشود در نظر گرفته اید بهترین محصول را  خرید کنید ؛ برخی از محصولات یا کالا ها وجود دارند که اکثر مردم آشنایی کامل یا مختصری با آنها دارند و برخی نیز مانند همین نرده حفاظ که بیشتر دیده اند و من به عنوان مسئول فروش بخش تولید نرده حفاظ دیوار بارها از مشتریان تلفنی نام هایی برای این حفاظ دیوار شنیده ام مانند حفاظ شاخ گاوی,حفاظ خار دار و ….که حکایت از کم بودن اطلاعات در این زمینه است .

بنا براین قبل از هر کاری باید اطلاعات کافی را راجع به انواع نرده حفاظ  روی دیوار کسب کنید این از چند طریق امکان پذیر است استفاده از اطلاعات دوستان و آشنای انی که قبلا برای منزل یا مکانی از نرده فلزی استفاده کرده اند یکی از این راهها است . دوم استفاده از مشورت اهل فن خبره که میتوانند در مورد نوع و میزان امنیت قیمت حفاظ شاخ گوزنی است منطقی ترین راه همین راه  میتواند ترکیبی از این دو باشد که ابتدا از اطرافیان و شاید یک مدیر ساختمانی که تجربه خرید و نصب محافظ روی دیوار را داشته باشد. 

اطلاعاتی را کسب نموده و سپس با استفاده از مشاور یا مشاوران شرکت های مختلف استفاده نموده وبا جمع بندی این مطالب نصبت به خرید یک حفاظ روی دیوار اقدام نمایید . البته به نظر بنده که همان طور که قبلا اشاره کردم سالها است که در بخش امنیت داخلی و خارجی ساختمان فعالیت دارم در این مورد خاص بهترین راه بعد از طی مراحل ذکر شده بیان، آنچه که شما به عنوان شخصی که  در مرحله اول بر ای امنیت جانی و مالی و آرامش فکری خود از حفاظ روی دیوار دارید را صادقانه با مشاور در میان بگذارید تا کسی که قرار است به شما در این باره کمک کند .

بهترین تصمیم را با توجه به آنچه که شما مطرح کرده اید ارایه نماید هر چند که بار ها در بخش امنیت خارجی ساختمان که از دیوار یک ملک شروع میشود در مقاله ها نوشته ام که خود انسان  فقط به جهت درک صحیح از امنیت میتواند از محلی که میخواهد برای دیوار ان حفاظ نصب کند بیرون رفته وبا فرض این که خودش میخواهد وارد ساختمان شود با چشم مناطقی را مانند دیوار های پلکانی ,محل نصب علمک کنتور گاز،تیر برق و درختان نزدیک دیوار که احتمال بالا رفتن و عبور از دیوار را آسان میکند را بررسی کرده و هر جایی که احتمال داد میشود .

از آن به عنوان معبر استفاده کرد را با نصب حفاظ مسدود کند. این در مرحله اول که انتخاب حفاظ ساختمان است بسیار میتواند تاثیر گذار باشد با توجه به اینکه امنیت هم در ارتفاع و هم در عرض دیوار است .توصیه بنده در این مورد این است که با توجه به اهمیت حفاظ کشی در ایجاد امنیت ساختمان و این که یک بار این کار نرده کشی انجام میشود  سعی کنید با دقت در خرید ؛قیمت حفاظ شاخ گوزنی موجب نشود که به خاطر کمی پول بیشتر به نصب حفاظ شاخ گوزنی با تراکم پایین تر و یا خرید حفاظ شاخ گوزنی دست دوم اقدام نمایید . PTHZ AHO ‘,CKD

3-در بسیاری از موارد در مواجه با خریداران این بسیار شنیده میشود . که امنیت مهم تر از زیبایی و شکل حفاظ است در صورتی که همه ما میدانیم در صورتی که مشکل سرقت از اماکن نبود به هیچ وجه ساخت حفاظ شاخ گوزنی توجیه ندارد . حال که به اجبار برای برخی از مناطق این نیاز احساس میشود بهتر است که همزمان با در نظر گرفتن امنیت از تاثیر نرده حفاظ بر نما غافل نشویم .

به غیر از مدلی از نرده روی دیوار که به دلایل فرم کلاسیک بودن و به جهت قیمت حفاظ شاخ گوزنی و قیمت حفاظ سرنیزه ای که تا حدی تاثیری بر نما ندارد ولی در عین حال بسیار اسیب پذیر است  سایر  نرده حفاظ  روی دیوار بسیار بر نمای یک ساختمان اثر میگذارد . تا حد امکان سعی کنید محافظ دیواری که انتخاب میکنید متناسب با نما ساختمان باشد .

چه بسا ساختمان هایی را دیده اید که از ظاهری بسیار زیبا دارند و از نظر معماری هم بسیار عالی ساخته شده اند ولی به دلیل ترس از نفوذ سارقین و مشاوره اشتباه به اجبار از بدترین نرده های فلزی دیوار استفاده کرده اند  شاید ساخت نرده فلزی روی دیوار بسیار گران تر از قیمت حفاظ شاخ گوزنی باشد .شاید بتوان در این مورد گفت که اگر انتخاب صحیح در نوع حصار کشی دیوار ساختمان داشته باشیم از آن به عنوان یک دکور در نما استفاده کرد.

4-بعد از دقت در قیمت شاخ گوزنی  و انتخاب حفاظ متناسب با نما ، مهمترین بخش نوع رنگ محصول است . در اکثر مشاورات که خود من شخصا داشته ام بیشتر خریداران به این که رنگ کوره ای است یا ساده اشاره میکنند در صورتی در یک منطقه رنگ مقاوم در برابر گرما نیاز است  .

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

در بخشی دیگر از ایران رنگی مقاوم در برابر بارندگی و افتاب مناسب است . البته نوع رنگ به کار رفته در نرده حفاظ ساختمان در قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر زیادی ندارد .حداکثر تاثیر بهترین رنگ با یک رنگ متوسط در قیمت نرده حفاظ روی دیوار متری طول 4%بیشتر  نیست .
مثال در شهر اهواز استفاده از رنگ کوره ای هیبرید مناسب یک محافظ فلزی دیوار است در صورتی که اگر از همین رنگ در شهر های شمالی کشور استفاده از همین رنگ در یک حفاظ روی دیوار مناسب نیست و باید از رنگ با روکش پلی استر استفاده شود .

دلیل این که در مقدمه و بند اول گفتیم که حفاظ ساختمان را کاری آهنگری نپندارید این است که شرکت ها و تولید کنندگان حفاظ شاخگوزنی در تهران(طهران)با استفاده از تجربیات و وجود مهندسین متخصص در تمام زمینه ها بهترین نوع از نرده فلزی را تولید میکنند. AHO ‘,CKD

5- بعد از طی تمام مراحل بالا جهت انتخاب بهترین نرده وارد مرحله نصب حفاظ میشوید . که این مرحله به خودی خود از مهمترین مراحل اجرای نرده روی دیوار است ، شما به هر میزان که در مراحل بالا دقت کنید این مرحله حتما کلیدی ترین  وحساس ترین نقطه از این پروسه کاری است .
با توجه به اینکه امروزه نرده و فنس کشی ساختمان  تبدیل به امری مهم شده ودر گذشته و هنگام ساخت و ساز در بیشتر بنا ها از نرده حصار خبری نبوده باید نصابان شاخ گوزنی در زمان نصب محل هایی برای پین گذاری نرده حفاظ هم باید ایجاد کنند .

که این خود مشکلاتی مانند شکسته شدن سنگ قرنیز ، خالی بودن فضای داخل بلوک های سیمانی ، کم عرض بودن برخی از دیوار ها جهت سوراخ کردن و …. از عواملی هستند که بایستی در اخرین مرحله از خرید حفاظ روی دیوار ساختمان  دقت کرد .
شما اگر بهتری نوع از نرده را خریداری کرده باشید و بحث زیبا بودن و رنگ را هم رعایت کرده باشید باید این مرحله از کار را از همه مراحل جدی تر بگیرید .
گذ شته از این که نصابان حفاظ دیوار باید بیمه داشته باشند که به موقع به آن اشاره خواهم کرد حتما باید از کارگران و نصابان کار بلد و خبره برای نصب بهره بگیرید

قیمت حفاظ شاخ گوزنی با قیمت حفاظ بوته ای از چند عامل تاثیر پذیر است

اول : در نرده حفاظ فلزی شاخ گوزنی که ما روی ارتفاع معمول که 90 سانت است محاسبه میکنیم . در ساخت نرده یک نرده حفاظ ساختمان ردیف وسط که ملاک ارتفاع حساب میشود .

تعداد این میله ها که در میان تولید کنندگان حفاظ روی دیوار ساختمان با نام های مختلف مانند تراکم ،ستون و .. نامیده میشود بر وزن محصول اثر زیادی داشته و از آنجا که میلگرد شاکله اصلی حفاظ است قیمت میلگرد بر قیمت نرده حفاظ روی دیوار تاثیر مستقیم دارد .در ردیف وسط قبلا فقط از ۳ ردیف به تعداد ۹ و ۱۱ و ۱۳ استفاده میشد که به ترتیب نام حفاظ کم تراکم و متوسط و پر تراکم را به خود اختصاص داده بودند .

در کنار این ردیف اصلی که یک متر بود دو میله در طرفین ردیف وسط طراحی شده بود که ارتفاع آنها بین ۸۰ تا ۸۵ سانت بود . مجدد در کار این دو ردیف به صورت قرینه دو میله با ارتفاع۶۰ سانت در کنار میله های قبلی چیده شده بود و در پایین نرده برای اتصال ۲ ریل موازی به تعداد میلگرد های وسط میله های خم دار ۲۵ سانتی چیده میشود .

مجموع چینش این میله ها سبب میشود که وزن نرده تولید شده تغییر کند که این مسئله مهم ترین عامل تغییر قیمت حفاظ شاخ گوزنی خواهد بود . امروز که بنده این مقاله را می نویسم 1397/8/9 است که مواد اولیه قیمت ثابتی ندارند ولی کارگری و بخش خدمات ثابت هستند . بنابر این نتیجه میگیریم که بیشترین تاثیر را در قیمت نرده حفاظ ساختمان قیمت میلگرد دارد . در مقالات قبلی نحوه محاسبه نرده فلزی دیوار را نوشته ام که در اینجا مجدد به آن اشاره میکنم . نحوه محاسبه قیمت حفاظ دیوار بدین طریق است .

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

قیمت وزن هر متر حفاظ به نرخ روز میلگرد سایز ۱۰+ هزینه های دستمزد + هزینه مواد مصرفی همانند سیم جوش و رنگ پودری = تمام شده قیمت حفاظ شاخ گوزنی است . نحوه ساخت حفاظ روی دیوار را هم در بالا تقریبا توضیح دادیم .

یک واقعیت وجود دارد در مورد خرید کلیه محصولات که اگر خریدار اطمینان داشته باشد که کالایی را که میخرد به قیمت است حتما با آرامش خاطر بیشتر و با اعتماد خرید خود را انجام میدهد ضمنا فروشنده کالا هم که دیگر استرس از دست دادن مشتری را ندارد روی کار خود متمرکز شده و تولید کننده گان حفاظ هم با آرامش خاطر روی طراحی و نحوه بهینه تر کردن تولیدات خود از همه لحاظ اقدام نمایند .

در قیمت حفاظ شاخ گوزنی تقریبا تفاوت زیادی ما بین سازندگان مختلف وجود ندارد چرا که طراحی این نوع نرده حفاظ بر روی ۵ ردیف در عرض استوار شده است و نوع خم یا استفاده از وسایل اولیه متوسط و ضعیف اختلاف چندانی در قیمت تمام شده ایجاد نخواهد کرد . این که در مشاورات قیمت یک حفاظ با ارتفاع 1 متر مختلف است فقط در ستون های وسط است که همان گونه که توضیح دادیم تعداد ستون های بکار رفته در وسط است .قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران با قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج تفاوت ندارد چرا که اکثر تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی در منطقه ای در غرب تهران ما بین تهران و کرج است .

بنا براین هر یک هایی مانند کرایه و نصب برای هر دو شهر تقریبا یکسان است . در مورد قیمت حفاظ بوته ای باید عرض کنم که حفاظ مورد نظر در هر شرکت تقریبا متفاوت است و این مسئله خرید را برای خریداران کمی مشکل میکند چرا که در اصل این گونه از نرده حفاظ در ابتدا همان حفاظ شاخ گوزنی بود با آین تفاوت که در وسط به جای استفاده از یک ردیف 1 متری از دو ردیف موازی 1 متری استفاده میشود که این بیشتر به دلیل بالا بردن ضریب امنیت و رفع یک ابهام ساده در بین خریداران است که امکان عبور با استفاده از چند پتو و یا قرار دادن زیر پایی ماشین روی نرده و عبور از آن قسمت را رفع نماید .

به همین دلیل که ما از ۷ ردیف در عرض در این نوع نرده استفاده میکنیم طبعا وزن میلگرد مصرفی افزایش یافته و این یعنی افزایش قیمت حفاظ ، البته باید خاطر نشان کنم که با توجه به ثابت بودن عواملی مانند جوشکاری و رنگ و حمل و نقل و نصب در همه نرده حفاظ های روی دیوار بهترین انتخاب برای افرادی که میخواهند بهترین خرید را در این گونه از محافظ های ساختمان داشته باشند همین حفاظ بوته ای است چرا که با توجه به قیمت حفاظ شاخ گوزنی و فاصله کم آن با قیمت حفاظ بوته ای صرف به خرید حفاظ نوع دوم است .

به صورت کلی عواملی که در ساخت یک نرده محافظ دیوار یک ساختمان تاثیر مستقیم دارند عبارتند از :
1_ قیمت مواد اولیه که مهمترین آنها میل گرد است میتواند برای تولید کنندگان حفاظ بسیار مهم باشد .
یعنی امکان دارد که یک نرده حفاظ شاخگوزنی با تراکم ۹ در یک برند تولید نرده ساختمان ۸۰ هزار تومان وباشد و همین محصول در یک کارخانه دیگر ۷۰ هزار تومانوباشد این ممکم است ناشی از وزن نرده حفاظ شاخ گوزنی باشد

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

2_ از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت تمام شده در نرده فلزی دیوار نوع جوشکاری و نوع رنگ مصرفی باشد . به عنوان مثال ۲۰ لیتر رنگ روغنی امروز ۱۲۰ هزار تومان قیمت دارد یک تولید کننده نرده ساختمان میتواند ۷۰ متر طول حفاظ را با آن پوشش دهد که با یک حساب ساده میشود حدودا متری ۱۸۰۰ تومان در صورتی که اگر بخواهیم با رنگ کوره ای همین متراژ را پوشش دهیم باید ۲۵ کیلو پودر الکترو استاتیک مصرف کنیم که قیمت یک کارتن ۲۵ کیلویی میشود ۷۵۰ هزار تومان به عبارتی متری حدودا ۱۱ هزار تومان هزینه رنگ میشود که تفاوت این دو نوع رنگ چیزی بالغ بر ۹ هزار تومان بر قیمت تمام شده نرده حفاظ شاخ گوزنی می افزاید . به این ها مصرف گاز و هزینه های تعمیر و نگهداری سیستم رنگ پودری را نیز باید اضافه کنیم

3_ هزینه جوشکاری با الکترود و جوش cow هم بر قیمت نرده حفاظ تاثیر گذار است . برای ساخت ۶۰ متر حفاظ تولید کننده نرده ساختمان باید ۱۶۰ هزار تومان خرید الکترود داشته باشد در صورتی که تولید کننده گان حفاظ که از روش cow استفاده میکنند باید از ۳ بسته سیم استفاده کنند که میشود ۶۰۰ هزار تومان این خود در قیمت تمام شده یک نرده ۶ هزار تومان تفاوت ایجاد میکند البته باید به این هزینه های کپسول هوا و لوازم جانبی مانند مانومتر و تورج را نیز اضافه کرد .

به صورت کلی تفاوت هایی در بین تولید انواع حفاظ ساختمان وجود دارد که در قیمت تمام شده یک محصول تاثیر زیادی دارد که شاید در این زمینه باید بیشتر اطلاع رسانی شود .‌کلیه این اختلاف ها در ساخت یک نرده حفاظ ساختمان تاثیر قابل توجه ای در مجموع ندارد ولی هر کدام از این آیتم ها بعد از نصب در صورت وارد شدن ایراد بسیار قابل توجه است .مثال در صورتی که رنگ حفاظ بعد از مدتی ایراد پیدا کند با توجه به این که سطح مورد نظر گستره زیادی دارد تنها رفع این مشکل هزینه ای برابر یک پنجم قیمت حفاظ شاخ گوزنی را دارد .


تاثیر سایز میلگرد بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی امری مهم و غیر قابل انکار است

، بیشتر تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی در کرج برای رقابت با یکدیگر به خصوص با تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی در تهران  و تولید کننده گان نرده حفاظ روی دیوار در دماوند اقدام به سفارش ‌و خرید  میلگرد با سایز ۹ می نمایند.  هر متر میلگرد سایز ۱۰ وزنی حدود ۰/۵۳۰گرم دارد در صورتی که وزن میل گرد ۹ برای هر متر حدود ۰/۴۸۰ گرم است . برای ساخت یک نرده حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع ۸۰ سانت و تراکم ۹ تقریبا نیاز به ۱۰۰ متر میله فلزی ساده است .

با یک حساب ساده میشود محاسبه کرد که وزن محصول ساخته شده با یک مدل و تفاوت سایز چیزی حدود ۵ کیلو گرم تفاوت وزن ایجاد میشود .اختلاف سایز ۹ و ۱۰ تقریبا با چشم ساده برای افراد متخصص هم امری دشوار است چه برسد به خریداری که شاید در طول عمر خود یک بار این تجربه را دارد . در میانه سال ۹۷ قیمت هر کیلو گرم میل گرد ساده حدود ۵۰۰۰هزار تومان است که اگر ۵ کیلو مابه تفاوت را محاسبه کنیم به رقم ۲۵۰۰۰تومان می رسیم اگر قیمت تمام شده یک محافظ فلزی روی دیوار را به طور متوسط ۷۵۰۰۰هزار تومان در نظر بگیریم برابر است با یک سوم قیمت نرده حفاظ فلزی ساخته شده در صورتی که حداکثر سود برای ساخت محافظ روی دیوار ۱۰٪ است که میشود ۸۰۰۰ هزار تومان .‌

در برخی از موارد که خریدار از وزن و ساخت حفاظ  روی دیوار وتاثر آن بر  قیمت حفاظ شاخ گوزنی اطلاع داشته باشد . بر عکس این موضوع هم اتفاق میافتد به صورتی که اگر از میلگرد سایز ۱۱ استفاده شود با توجه به این که وزن آن در هر متر ۰/۶۰۰ گرم است و اگر در ساخت حفاظ شاخ گوزنی از این نوع میله فلزی استفاده شود . شاخ گوزنی تولید شده یا باید قیمت بیشتری داشته باشد یا این که تولید کننده متحمل زیان میشود .

بنابر این با توجه به تجربیات من به جای صد متر از ۸۵ متر استفاده میکنند که این سبب میشود محصول به دست آمده بسیار خلوت و آسیب پذیر شود .  با توجه به این که در ساخت  انواع حفاظ روی دیوار آهن بیشترین تاثیر را دارد منطقی ترین راه را برای خریداران برای این که اطمینان داشته باشند محصولی که خریداری میکنند به  قیمت واقعی به دستشان برسد  قید شرط با الزام استفاده  از مصرف  میلگرد ۱۰ را در قرار داد لحاظ نمایند یا این که نرده حفاظ ساختمان را به صورت کیلویی خریداری کنند .

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

در بین تولید کنندگان حفاظ ساختمان بیشترین محصولی که با احتساب وزن فروخته میشود حفاظ سر نیزه ای است که قیمت حفاظ سرنیزه ای با توجه با اینکه از پروفیل و چهار سو ساخته میشود از سایر حفاظ های تولید شده بیشتر خواهد شد .در ساخت حفاظ های دیگر مانند حفاظ بوته ای و حفاظ نیزار نیز این مورد صادق است . متاسفانه بیشترین موارد سو ء استفاده هنگامی ایجاد میشود که یک کالای ساخته شده مواد اولیه آن را به کیلو خریداری کرده و به صورت متر طول یا متر مربع فروخته شود که این مسئله سبب میشود که کاهش وزن محافظ فلزی روی دیوار سود بیشتری را نصیب تولید کننده میکند .

در مورد حفاظ ساختمان که همان طور که از قبل گفتم مشخص نیست چه کسی این نرده فلزی را تولید کرده و بر حسب متراژ فروخته و گذشت زمان متری فروختن این محصول را تثبیت کرده باید با اطلاع رسانی صحیح و نوشتن مقالات مرتبط به این مورد بتوانیم زمینه فروش کیلویی نرده حفاظ های دیگر  را مانند حفاظ نیزه ای فراهم کنیم . از دیگر موارد موثر در تاثیر میل گرد بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی استفاده بیشتر از میل گرد در حفاظ بوته ای است  .

در مشاوراتی که من خودم‌شخصا به خریداران ارائه میدهم اکثر خریداران از فاصله قیمت حفاظ شاخ گوزنی  و قیمت حفاظ بوته ای تعجب کرده و دلیل آن را میپرسند که به نظر من تا وقتی که هر دو محصول را از نزدیک نبینند نمیتوانند این اختلاف قیمت را قبول کنند . در نرده حفاظ فلزی روی دیوار از نوع بوته ای یا پر تراکم متراژ مصرفی از ۹۰ یا ۱۰۰ متر به حدود ۱۷۰ تا ۱۸۰ متر میرسد این افزایش در راستای بیشتر شدن عرض حفاظ ساختمان و بالا رفتن امنیت صورت میگیرد که اگر حدود ۵۰ درصد مواد اولیه بیشتری را در ساخت حفاظ ساختمان میبایست مصرف کرد . این نوع از نرده حفاظ روی دیوار هم برای بالا بردن ضریب ایمنی تولید میشود و هم در نمای ساختمان اثر مثبت میگذارد .

آنچه که دراین مقاله به صورت مختصر برایتان توضیح دادیم این بود که تقریبا به غیر از دستمزد بیشترین تاثیر را میله گرد در ساخت نرده حفاظ دارد بنا براین این روش که حفاظ ساختمان برحسب متر طول فروخته میشود شاید محل اشکال داشته باشد که افراد سود جو به راحتی از این موقعیت استفاده کرده و با دادن مشخصات هم سان با شرکت های معتبر و قیمت پایین تر نصبت به جذب مشتری بیشتر اقدام کرده واز مشاوراتشان هم از این اختلاف صحبتی به میان نمی آورند . آنچه که در این نوشته بیشتر باید به آن اشاره میشد تاثیر مستقیم سایز و متراژ مصرفی در ساخت محافظ فلزی روی دیوار است . این عامل تا حدی مهم است که حتما در بخش های دیگر بیشتر به این امر خواهیم پرداخت .

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ نیزار  و حفاظ لیلیوم  هم همین طور هستند و از آنجایی که قیمت حفاظ نیزار ( حفاظ نی زار ) و قیمت حفاظ لیلیوم از سایر محصولات بیشتر است وزن میلگرد نقش مهمترین در استخراج قیمت تمام شده نرده حفاظ فلزی ایفا میکند( قیمت حفاظ شاخ گوزنی ) . در گروه تولیدی حفاظ برتر همیشه سعی شده است که در قرار داد ها وزن و نمونه کالا قید شده و تلاش میکنیم که طبق وزن توافق شده با سایز میلگرد مورد نظر باشد .نحوه محاسبه قیمت حفاظ شاخ گوزنی بسیار ساده است .

برای محاسبه قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی با جوش co2و رنگ الکترو استاتیک  ،وزن هر متر حفاظ شاخ گوزنی را ضرب در قیمت میلگرد به نرخ روز کرده و سپس هزینه های رنگ و جوشکاری نرده حفاظ را هم که با توجه به تاریخ امروز مورخه 1397/11/8 که رقمی معادل 60 هزار تومان است به قیمت وزن حفاظ شاخ گوزنی اضافه میکنیم . با این روش ساده به راحتی میتوان قیمت حفاظ شاخ گوزنی را محاسبه کرد . مثال : قیمت حفاظ شاخ گوزنی با تراکم 13 و ارتفاع 1 متر با وزن هرمتر 20 کیلو چند است ؟ ابتدا 20 کیلو را ضرب در مبلغ 4000 هزار تومان(قیمت میلگرد به نرخ روز )کرده که میشود 80000 هزار تومان . این مبلغ را با اجرت تولید حفاظ شاخ گوزنی که 60000 هزار تومان است جمع کرده و رقم 140 هزار تومان به دست میاید .

این مبلغ قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی درجه یک با جوش co2 و رنگ الکترو استاتیک  است . با این روش اده میتوانید قیمت حفاظ شاخ گوزنی که به صورت متر و بر اساس تراکم حفاظ شاخ گوزنی فروخته میشود را به دست آورید .برای محاسبه قیمت حفاظ شاخ گوزنی با جوش معمولی  و رنگ های غیر پودری قیمت میلگرد به همراه اجرت ساخت حفاظ شاخ گوزنی به مبلغ 30000 هزار تومان محاسبه میشود . به عنوان مثال  اگر همان یک متر ارتفاع و وزن 20 کیلو را که با رنگ کوره ای محاسبه کردیم بخواهیم با جوش ورنگ معولی محاسبه نماییم قیمت میلگرد 20 کیلو ضری در قیمت میلگرد 4000 تومان =80000 تومان +30000 اجرت ساخت نرده حفاظ شاخ گوزنی =110 هزار تومان قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی به دست میاید .

قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای تهران-دماوند-کرج-شهریار-اهواز-شیرازو…(سراسر ایران)

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران-کرج-اهواز-مشهد-شیراز-و  بطور کلی برای شهرهای مختلف متفاوت است؟ بطور خلاصه باید بگوییم که خیر . قیمت محصولات تولیدی مجموعه حفاظ برتر برای تمام شهرهای ایران یکسان است و هیچ تفاوتی بین شهرهای مختلف نیست. و تنها هزینه حمل حفاظ از تهران تا شهر مورد نظر شما متفاوت است. حال این سوال برای خریداران در شهرهای مختلف پیش می آید:

آیا بهتر نیست که از شهر خودمان حفاظ شاخ گوزنی تهیه کنیم؟

خرید مستقیم از کارخانه در تهران حتی با وجود هزینه حمل به سود خریداران خواهد بود. به دو دلیل: 

۱- در اکثر شهرهای ایران تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی وجود ندارد و بیشتر فروشندگان شهرهای مختلف ، حفاظ را از کارخانه خریداری میکنند و بعد از محاسبه هزینه حمل و اضافه کردند سود خودشان ، قیمت حفاظ شاخ گوزنی را به خریدار اعلام میکنند. در واقع اگر شما حفاظ شاخ گوزنی را به جای کارخانه از فروشنده شهر خود بخرید ، عملا هم هزینه حمل را پرداخت کرده اید و هم درصدی بابت حق العمل کاری به فروشنده پرداخته اید!

۲- خرید مستقیم از کارخانه به شما این اطمینان را میدهد که محصول اصلی با کیفیت و تامین امنیت بالا خریداری کرده اید. در حالیکه فروشندگان برای کاهش قیمت حفاظ شاخ گوزنی ممکن است حفاظ های متفرقه یا با کیفیت پایین را به شما عرضا کنند. و همانطور که در این مقاله هم کامل شرح داده شد، خرید حفاظ ارزان و نا ایمن عملا اتلاف پول و مهمتر از آن به خطر انداختن امنیت خود و خانواده تان است


دسته ها :
پنج شنبه بیست و ششم 10 1398
X