دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1258
تعداد نوشته ها : 24
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ روی دیوار ، حفاظ پنجره ، حفاظ درب آکاردئونی از جمله انواع حفاظ‌های ساختمان هستند.

تولید انواع حفاظ برای دیوار پنجره درب آپارتمان نرده راه پله

صنایع فلزی آهن سازه شادآباد به عنوان بزرگترین و معتبرترین مجموعه تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ سرنیزه ای ، حفاظ لیلیوم و هر گونه حفاظ آهنی و درب آکاردئونی می باشد و با توجه به تجارب و کادر مجرب خود قابلیت تولید ماهانه تا 10000 متر انواع حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای و حفاظ نیزار را دارد. هدف ما آرامش خاطر و امنیت شما عزیزان می باشد . حفاظهای نسل جدید بهترین حفاظ های دیواری می باشد که بر خلاف حفاظهای سنتی که خود بهترین جایگاه برای بالا رفتن و جای پا برای ایستادن روی دیوار را برای سارقین فراهم می کند ، دارای ایمنی منحصر به فرد و بسیار بالایی می باشد و به طوری که مورد تایید از پلیس پیشگیری ناجا نیز قرار گرفته است که عبور از آن پس از نصب بر روی دیوار تقریبا غیر ممکن میباشد. زاویه اجزای تشکیل دهنده این حفاظ طوری طراحی شده اند که به هیچ عنوان راهی برای قرار دادن دست و پا و بالا رفتن از دیوار را نمیدهد و صنایع فلزی آهن سازه شادآباد بزرگترین و محبوب ترین مجموعه صنایع فلزی در تمام شهر های ایران میباشد که آماده خدمت رسانی در زمینه تولید انواع نرده حفاظ های فلزی ، فرفورژه ، نرده ، راه پله ، حفاظ فرفورژه ، حفاظ پنجره و حفاظ درب آکاردئونی و … می باشد.

گروه صنعتی آهن سازه شادآباد

ساخت و نصب انواع حفاظ برای دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ ایستاده سرنیزه ای ، حفاظ بوته ای خاری ، حفاظ نیزار ، حفاظ لیلیوم )

حفاظ شاخ گوزنی در تهران : آهن سازه حفاظ نمونه های زیادی از نرده روی دیوار در تهران اجرا نموده است. در ادامه به مواردی از آنها با عکس و آدرس اشاره میگردد . نمونه های حفاظ اجرا شده در مناطق مختلف طهران و اطراف تهران میباشد .

ارسال نمونه محافظ روی دیوار برای شما همراه با کارشناس خبره میباشد که میتواند با بازدید از محل و بررسی عوامل مختلفی مثل نوع دیوار ها از نظر مصالح و معماری ,ارتفاع,عرض,طول و مجاورتها بهترین نوع حفاظ از میان انواع محافظ روی دیوار را با توجه به بودجه مورد نظرتان را معرفی نمایند. انواع نمونه حفاظ نصب شده در تهران عبارتند از : 1.حفاظ شاخ گوزنی (شاخگوزنی ) 2.حفاظ بوته ای 3. حفاظ نیزار (نی زار ) 4. حفاظ لیلیوم در ادامه نمونه های نصب شده حفاظ شاخ گوزنی در تهران را ببینید.
نرده شاخ گوزنی با رنگ کوره ای قهوه ای سوخته نصب شده در تهران محله سعادت آباد 39 متر ارتفاع 90 سانتیمتر و تراکم 13 ردیف آدرس نصب . تهران محله سعادت آباد بلوار سعادت آباد خیابان یکم جمشیدی خیابان شبنم خیابان شاهد جنب دبیرستان پیام معلم پلاک 7نرده محافظ شاخ گوزنی مدل 9013 . در پی تماس اولیه با لوکس حفاظ قرار بر بازدید و مشاوره در محل شد . در بازدید اولیه و مشاوره با مالک ساختمان مدل شاخگوزنی با ارتفاع 90 سانتیمتر و رنگ قهوه ای سوخته که همرنگ درب های ساختمان بود در نظر گرفته شد . ساختمان شمالی بود و درب ورودی فرفورژه با تاج مدل دار داشت . طبق نظر مالک مقرر شد تاج روی درب بر اساس تاج درب با پروفیل و با همان شکل ساخته شود . اندازه گیزی های مربوط به تاج و خم های هلالی انجام شد . خم کاری با دستگاه مخصوص خم هلالی پروفیل انجام شد. و حفاظ شاخ گونی در کارخانه طبق الگوی تاج جداگانه ساخته شد . در آهنگری به روش سنتی خمکاری روی پروفیل با ایجاد برش ی عرضی در طول پروفیل انجام میشود .که بعد از خم احتیاج به جوشکاری زیادی میباشد و کیفیت مناسبی ندارد.
بسیاری از مردم در مورد امنیت ساختمان خود در شب نگران هستند درصورتی‌که اغلب سرقت‌ها در طول روز رخ می‌دهد. زمانی که اهالی خانه در محل کار، مدرسه و یا مسافرت به سر می‌برند. اگر در حال برنامه‌ریزی ساخت یک ساختمان جدید و یا در حال اسباب‌کشی به یک مکان جدید هستید و یا اینکه قصد دارید مکان فعلی زندگی‌تان را بازسازی کنید، برای افزایش حفاظت در برابر ورود غیرمجاز سارقین و مقابله با جرم و جنایت، ضروری است که استانداردهای ایمنی فیزیکی و الکترونیکی و سایر اقدامات امنیتی در ساختمانتان را رعایت کنید تا بتوانید خطرات احتمالی را کاهش دهید. درواقع اولین گام در پیشگیری از دزدی خانه این است که فرصت‌ها را از بین ببرید.
یکی از کارها برای از بین بردن فرصت‌ها در نظر گرفتن حفاظ ساختمان می‌باشد. حفاظ‌هایی نظیر حفاظ شاخ گوزنی مانعی برای ورود افراد به داخل ساختمان شده و به‌نوعی امنیت ساختمان را به ارمغان می‌آورند. حفاظ شاخگوزنی بروی دیوار نصب‌شده و با طراحی درهم‌تنیده و سرنیزه‌های تیزی که دارد احتمال ورود سارقین به داخل ساختمان را تقریباً به صفر می‌رساند. حفاظ شاخ گوزنی در مدل‌های مختلفی تولیدشده است و این امکان را برای صاحبان خانه فراهم می‌کند تا در کنار حفظ زیبایی، امنیت ساختمان را نیز حفظ کنند. درمجموع برای جلوگیری از ورود افراد غیرمجاز به داخل خانه باید اقدامات پیشگیرانه را هم در داخل و هم در خارج ساختمان در نظر گرفت.
متأسفانه در شرایط سخت اقتصادی امروز، تهاجمات خانگی بیشتر شده است و مردم بسیاری از دارایی‌های خود را براثر سرقت از دست می‌دهند. اگر نمی‌خواهید که خانه شما مورد سرقت قرار گیرد بهتر است از ابزارهایی برای برقراری امنیت در ساختمان خود استفاده کنید. نورپردازی مناسب در ورودی ساختمان و اطراف آن، توجه همسایگان یا افراد نزدیک به ساختمان را به ورود فرد مشکوک جلب می‌کند.
حفاظ شاخ گوزنی بوته خار لیلیومحفاظ نرده روی دیوارحفاظ روی دیوارحفاظ آهنیحفاظ دیوار ساختمانحفاظ برای دیوار حیاطحفاظ ویلانرده حفاظحفاظحفاظحفاظ

ساخت و نصب انواع حفاظ نرده پنجره ، راه پله ، حفاظ درب آپارتمان ( آکاردئونی )

درب آکاردئونی همانند حفاظ شاخ گوزنی یکی از ابزار های حفاظت از اماکن است که جهت جلوگیری از سرقت طراحی شده است و تقریبا در همه کشورد ها مورد استفاده قرار می گیرند و از منازل گرفته تا شرکت ها، فروشگاه ها،ساختمان های دولتی، بانک ها و همه و همه از آن استفاده می کنند. ضد سرقت بودن درب آکاردئونی سبب شده تا جایگاه ویژه ای را در میان مردم کسب کند.

درب آکاردئونی اولین مانع در هنگام ورود سارقان به اماکن می باشد که می تواند امنیت ملک شما را تضمین کند. یکی از مزایای استفاده از درب های اکاردئونی عدم نیاز به فضای زیاد هنگام باز کردن است که این ویژگی به دلیل ریلی بودن آن می باشد. با توجه به این ویژگی دیگر مشکلی هنگام باز و بسته کردن درب نخواهید داشت. مزیت دیگر درب های آکاردئونی در صدای بسیار کم در هنگام باز و بسته کردن آن است که بسیار مورد توجه افراد قرار می گیرد.
درب آکاردئونی از چندین لوزی کنار هم تشکیل شده اند که با فاصله کم از هم قرار دارند که همین ویژگی سبب مقاومت بالای آن در میان سایر درب های فلزی شده است.
درب آکاردئونی دارای انواع مختلفی است که با توجه به نوع ملک و سایر ویژگی های ملک می توانید یکی را به دلخواه انتخاب کنید. در واقع درب های آکاردئونی شامل درب آکاردئونی سه ردیف با تسمه عمودی خم دار، سه ردیف لوزی، پنج لوزی دوجداره، طرح ایتالیایی، طرح پیچی، دوبل نقش دار، دوبل، تسمه نقش دار، چهار ردیف لوزی، پنج لوزی دوجداره و درب آکاردئونی سلطنتی می باشد.
حفاظ آهنی درب آپارتمانحفاظ آکاردئونیدرب آکاردئونی

معمولا در رنگ آمیزی درب های آکاردئونی از روش رنگ آمیزی کوره ای استفاده می شود. زنگ آمیزی این نوع درب ها با توجه به نظر مشتری انجام می شود و در میان تنوع رنگی معمولا افراد رنگ سفید و مشکی را برای درب آکاردئونی انتخاب می کنند.معمولا اینگونه درب ها در مقابل دید افراد نصب می شوند و به همین دلیل رنگ امیزی آن معمولا با دقت بالایی انجام می شود تا در نگاه افراد زیبا جلوه کند.

حفاظ پنجره نیز یک نوع حفاظ مناسب برای افزایش امنیت منزل و محل کارتان می باشد که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته و توانسته رضایت صاحبین املاک را به خود جلب کند. در سال های اخیر سارقین زیادی برای سرقت از فضای پنجره استفاده کرده اند و قطعا اگر بر روی پنجره حفاظ نصب می شد امنیت منازل به خطر نمی افتاد و شاهد اینگونه سرقت ها نبودیم. حفاظ پنجره علاوه بر موارد ذکر شده از سقوط کودکان از فضای پنجره جلوگیری می کند. حفاظ پنجره در طرح های گوناگون ، سایز های مختلف و رنگ های متنوعی ساخته می شود که در زیبایی نمای ساختمان نیز بسیار موثر است. اگر قصد نصب این نوع حفاظ را دارید می توانید این کار را به ما بسپارید.

حفاظحفاظ آکاردئونحفاظحفاظحفاظحفاظ پنجرهحفاظ بالکنحفاظحفاظحفاظحفاظ
برچسب‌ها

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه آهن سازه محفوظ می باشدصنایع فلزی آهن سازه

دسته ها :
پنج شنبه بیست و ششم 10 1398
X