دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1262
تعداد نوشته ها : 24
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب

بهترین درب آکاردئونی کرکره ای یا در کشویی برای آپارتمان کدام است 

 

حفاظ آکاردئونی یا گارد آهنی درب آپارتمان معمولا توانسته با توجه به ضد سرقت و ایمن بودن، بسیاری از مشکلاتی که قبلا وجود داشته را از بین ببرد. درب های ضد سرقت آکاردئونی می توانند یکی از گزینه های مناسب برای آپارتمان ها باشند زیرا این درب ها می توانند باعث بالا بردن امنیت در آپارتمان ها و پارکینگ ها باشنددرب کشویی آکاردئونی فلزی را می توان در مغازه های مختلف و حتی پاساژ ها نیز مورد استفاده قرار داد زیرا در هنگام باز و بسته شدن درب آکاردئونی نیاز به فضای بسیار کمی دارند در نتیجه مشکلی برای رفت و آمد مشتریان در محیط های تجاری بوجود نخواهد آمد. درب آکاردئونی فلزی معمولا می تواند برای مکان های عمومی مانند بانک ها نیز بسیار کاربردی باشد زیرا در بانک ها نیز معمولا هم نیاز به درب هایی ضد سرقت و ایمن بوده و هم نیاز است تا فضایی از بانک را این درب ها اشغال نکنند. کاربرد های بسیار زیاد درب حفاظ آکاردیونی باعث شده که میزان استفاده از این درب ها روز به روز بیشتر شود .

درب آکاردئونی طرح‌های گوناگونی دارند از ساز آکاردئون گرفته شده‌اند و جهت جلوگیری از هدر‌رفت فضا بسیار مناسب می‌باشند . درب‌های آکاردئونی یا اصطلاحا تاشو حفاظ‌ های امنیتی سبک و کم وزنی هستند که بدون ریموت هم به راحتی قابل استفاده اند و از استحکام بالایی برخوردارهستند. رنگهای مورد استفاده به صورت کوره ای معمولا در طیف رنگی درب و محل مورد نظر کارفرما می باشد. همچنین تمامی درب‌ها با بهترین رنگ ها از نظر کیفیت و ماندگاری صورت می‌گیرد .

 1.    نرده آهنی

2.    حفاظ

3.    درب آکاردئونی محافظ آهنی آپارتمان

4.    حفاظ آهنی پنجره

5.    حفاظ آهنی

6.    نرده پنجره

7.    حفاظ پنجره

8.    حفاظ کشویی

 

 iron fence for ahansaze.com and ahansazee.com here

 

درب آکاردئونی یا گارد محافظ ساختمان | قیمت حفاظ درب آکاردئونی آپارتمان در تهران و کرج | امنیت درب آکاردئونی | کدام درب کشویی در کرکره ای آکاردئونی برای آپارتمان مناسب است | بهترین درب کرکره ای آکاردئون واحد آپارتمان | چه درب آکاردئونی برای در آپارتمان خوب است

نرده حفاظ آهن سازهتولیدکننده انواع حفاظ درب آکاردئونی کشویی و در کرکره ای آپارتمان و نرده پنجره و حفاظ روی دیوار از جمله حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته خار ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزه ای و ...

تماس با آهن سازه :

09127800603

09128047694

22503846-021

 

 

نرده حفاظ دزدگیر روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود . حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ لیلیوم عموماٌ برای نصب برروی دیوار در نظر گرفته میشود .

درب آکاردئونی به‌خصوص در آپارتمان‌های مسکونی که امکان باز ماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه‌ها دور از ذهن 

یکی از راه ها برای محافظت از ساختمان ها و ویلا ها استفاده از حفاظ پنجره میباشد،شاید تصور مردم از این نوع حفاظ فقط میله های فلزی ساده باشد اما شرکت آهن سازه با ایده های جدید و جالب توانسته سبک و طراحی قدیمی حفاظ نرده پنجره را کامل تغییر دهد و طراحی ها به سمت لوکس ترو مدرن تر بودن حفاظ پنجره تغییر یافته و در کنار آن امنیت هم بیشتر شده است.در مورد طراحی و رنگبندی و ابعاد حفاظ هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد بلکه تمامی طرح ها بر اساس دیزاین ساختمان و رنگبندی نمای آن دیزاین میشود .

 

حفاظ شاخ گوزنی 

نوعی حفاظ از جنس فلز مقاوم است که بر روی دیوار ساختمان نصب می شود. با نصب حفاظ روی دیوار (نرده دیوار) با هزینه بسیار کم امنیت ساختمان را تضمین کنید. معمولا حفاظ شاخ گوزنی را با نام های دیگری مثل نرده شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ دیوار،حفاظ ساختمان، حفاظ آبشاری، حفاظ آهنی، حفاظ نیزار، حفاظ دیواری، حفاظ سرنیزه ای، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته خاری و محافظ شاخ گوزنی نیز می شناسند .


 

 

 

دسته ها :
پنج شنبه بیست و پنجم 7 1398
X